Litoměřický Kalich 7.2.2015

Vydáno 7.2.2015 22:45
Závody v Litoměřicích se nám i přes chřipkovou epidemii povedly (61% zaplavaných osobních rekordů). Aneta Egermajerová obsadila krásné 4. místo na trati 50m prsa a dokázala si vylepšit 5 osobních rekordů z 6-ti startů podobně jako Anna Mordová, která zaplavala 4 osobáky. Malinko za očekáváním skončila Eliška Gregorová, když první dvě tratě zaplavala také v osobácích, ale další tratě byly již nad její síly i díky předchozí prodělané viróze.
Anetě Egermajerové se povedlo zlepšit rekord klubu 13-ti letých na trati 50P a Anně Mordové 14-ti letých na trati 100VZ, i toto svědčí o faktu, že jdeme správným směrem.

Novoroční plavecký maratón 2015

Vydáno 5.1.2015 01:56

V sobotu 3.1.2015 pořádal Klub plaveckých sportů Rakovník "Novoroční plavecký maratón". Maratónu se též účastnili rodinní příslušníci závodníků, několik dálkoplavců z Kladna a Prahy. Největší hvězdou byla však ikona dálkového plavání Radek Táborský z Bohemians Praha, který se připravuje na letní překonání kanálu La Manche.  Výsledky jsou zde .

Naši nejmenší závodili v sobotu na Kladně

Vydáno 22.12.2014 10:52

Naši nejmladší si zajeli do nedalekého Kladna smočit tělíčka na Malou vánoční cenu Středočeského poháru nejmladšího žactva - 6.kolo. Natálka i Vojta si vedli opravdu dobře. Natálka se vůbec neztratila a zaplavala krásné časy, jimiž proháněla konkurenci a Vojta statečně doplaval obě padesátkové tratě, mezi žáky byl vůbec nejmladším startujícím. Výsledky jsou zde.

Naši nejmenší budou závodit na Kladně 20.12.2014

Vydáno 12.12.2014 10:35

Blíží se nám 6. kolo Středočeského poháru nejmladšího žactva. Na Malou vánoční cenu se do sobotního předvánočního Kladenského bazénu přijedou namočit naši nejmladší a nejmenší závodníci Natálka Štrougalová a Vojta Svoboda. Všichni budeme moc držet palce. Co naši plaváčci plavou zjistíte zde.

Rakovnické plavání opět na scéně

Vydáno 1.12.2014 01:45

Na první oficiální oddílové závody po pozdním začátku naší sezóny i s novým trenérem jsme vyrazily do Mostu na "Vánoční plavecké závody" ve složení Aneta Egermajerová, Eliška Gregorová, Anna Mordová, Miriam Seidlová, Michaela Železná a Radek Borovka (trenér). Mostecké pošmourné a ospalé počasí se lehce podepsalo na našich výkonech. Po první disciplíně jsme byly plni optimizmu, který nám ovšem v zápětí vzala poměrně vysoká teplota vzduchu na bazéně a dlouhé trvání závodů. To mělo za následek nepřiměřenou únavu skoro všech, téměř 400 závodníků. I přes to se nám povedlo z 41% startů, překonat osobní rekordy a pouze 5 časů bylo horších než jedna vteřina za osobními maximy. Velkou vzpruhou nám byla závěrečná štafeta, kde holkám doslova o nehty unikl bronz. Aneta Egermajerová vybojovala dvě pátá místa, Elišce Gregorové jen o vlásek nevyšlo třetí místo, Anna Mordová si výrazně polepšila na 100VZ, Miriam Seidlová si vylepšila všechny osobní rekordy a Michaela Železná dokázala překonat vlastní rekord klubu na 100VZ. Časoměřiče však postříkal i trenér, který s holkami držel basu a taky se 4krát namočil v mostecké vodě.